פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

דוח שנתי לעוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

מה צריך לדעת על עוסק פטור

דוח שנתי לעוסק פטור, זהו דבר אשר כל עוסק פטור יכול להכין באופן עצמאי בכדי לשלוח למע"מ ולמס הכנסה. אולם, בהעדר הידע המקצועי לגבי כל הנתונים שיש לצרף לדוח למס הכנסה, ניתן לשלוח דוח הלוקה בחסר או דוח לא תקין, אשר ידרוש מכם לחזור שוב על הדוח כמה וכמה פעמים. בכדי לחסוך מעצמכם מצב מעין זה, כל שעליכם לעשות זה לפנות לרואה חשבון מקצועי אשר יכין עבורכם את הדוח הרלוונטי בצורה הטובה ביותר, כך שתוכלו להמשיך ולהשקיע בעסק שלכם מבלי להיות טרודים במה שגובל בהגשת הדוח השנתי.

מהו דוח שנתי לעוסק פטור

דוח שנתי לעוסק פטור, הינו דוח אשר כל עוסק פטור חייב להגיש למס הכנסה. מלבד הדוח השנתי למס הכנסה, כל עוסק פטור צריך להגיש הצהרה למע"מ המדווחת על מחזור עסקאותיו, בכדי להוכיח כי הוא עומד בגדר של עוסק פטור. הדוח שיש להגיש למע"מ הוא דוח אשר קל יחסית לשלוח באמצעות האתר המקוון של מע"מ. אולם, הדוח שיש לשלוח למס הכנסה הוא דוח אשר אמור לכלול בו לא מעט פרטים וכן אמורים לצרף אליו לא מעט מסמכים. לא פעם, הדבר גובל בתהליך בירוקרטי מתיש שגוזל מהאדם זמן וכח. תפקידו של רואה חשבן הוא להנפיק את הדוח השנתי למס הכנסה עבור עוסק פטור בצורה המקצועית ביותר, תוך איסוף כל הנתונים הרלוונטיים ולכן, חשוב שכל עוסק פטור ייעזר בשירותיו של רואה חשבון לצורך יצירת הדוח הרלוונטי ושליחתו למס ההכנסה.

מה כולל בתוכו דוח שנתי לעוסק פטור והיכן מוסרים אותו

כאשר מדובר בדוח שנתי לעוסק פטור יש לכלול בו לא מעט פרטים שונים הגובלים בדוח רווח והפסד של העוסק הפטור לאורך השנה שעברה, דיווח על ניקוי מס ללקוחות, דיווחים על הפקדות לתכניות חיסכון, קרנות פנסיה וקרנות השתלמות, טפסי 106, דיווחים על הכנסות של כל המשפחה מדרגה ראשונה כולל הכנסות פטורות במס, אישורים שנתיים מביטוח לאומי על מצבים של יציאה למילואים או חופשת לידה, קבלות על תרומות למוסדות מוכרים, אישורים על רווח מניירות ערך או כל דבר אחר ועוד. בכדי להנפיק את הדוח הרלוונטי בצורה המדויקת והטובה ביותר, כדאי שתפנו לרואה חשבון עמית מהלל שיסייע לכם בכל השלבים ליצירת הדוח בצורה הטובה ביותר עד למסירתו למס ההכנסה מדי שנה בשנה.