פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

איזה עסק חייב בהגשת דוח שנתי למס הכנסה

בישראל קיימים מגוון סוגי עסקים, ישנם עסקים קטנים יותר וישנם עסקים גדולים יותר. ישנם עסקים הנחשבים כעוסק מורשה מבחינה חוקית וישנם עסקים הנחשבים כעוסק פטור מבחינה חוקית. עוסק מורשה הוא עסק אשר מחזור העסקאות השנתי שלו עולה על הסכום של 98007 ₪ לשנה ואילו עוסק פטור הוא עסק אשר מחזור העסקאות שלו אינו עולה על הסכום הנוכחי. כל עסק חייב בהגשת דוח שנתי למס ההכנסה. בעסק המוגדר כעוסק מורשה תמיד יהיה מנהל חשבונות או רואה חשבון אשר עוסק בכל מה שרלוונטי לדוחות, אך כאשר מדובר בעוסק פטור, לא תמיד הוא שוכר את שירותיו של רואה חשבון מכיוון שהדוחות והדיווחים הנדרשים לו, הם דיווחים שנתיים ולכן, לא פעם, כאשר מגיע המועד לצורך הגשת הדוח, נוצר אי סדר רב והדוח לא נשלח בצורה נכונה.

מי עוסק בהגשת דוח שנתי לעוסק פטור

כאמור, על אף שהדוחות הרלוונטיים למע"מ ולמס הכנסה עבור עוסק פטור הם דוחות ודיווחים שנתיים ולא חודשיים כפי שדרוש מעוסק מורשה, בהעדר הידע הרלוונטי בנוגע למילוי הדוח ודיווח תקין למע"מ ולמס הכנסה, ניתן להתבלבל ולשלוח דוחות או דיווחים לא תקינים. בכדי שמצב מעין זה לא יקרה, כל שעליך לעשות זה פשוט לשכור את שירותיו של רואה חשבון אשר יסביר לך איזה מסמכים עליך להביא בכדי לצרף לדוח השנתי עבור מס הכנסה ומה עליך להצהיר הן עבור מס הכנסה והן עבור מע"מ. חשוב שתדע שגם אם אתה עובד כשכיר ויש לך עסק עצמאי קטן המוגדר כעוסק פטור, אשר במהלך השנה לא היו לו הכנסות כלל, עליך להגיש את הדוח למס הכנסה בכל זאת, עם כל מה שהוא דורש. בכדי לחסוך מעצמך את ההתמודדות עם מה שדורש הדוח, חשוב לפנות לרואה חשבון.

מה כוללת הגשת דוח שנתי לעוסק פטור

דוח שנתי לעוסק פטור צריך לכלול לא מעט פרטים ולא מעט אישורים: אישורים על הכנסת אישיות ועל הפקדות לכל מקור באשר הוא, גם אם איננו קשור לעסק, אישורים מיוחדים מביטוח לאומי לאותה השנה, קבלות על תרומות, אישורים על חסכונות ועוד. בכדי לדעת את כל מה שעליך לכלול בדוח זה, לא כדאי שתסתבך. פשוט פנה לרואה חשבון מקצועי אשר יסייע לך. עמית מהלל רואה חשבון הוא ללא ספק הכתובת לפנות אליה עבור יצירת דוח שנתי למס הכנסה לעוסק פטור.