החזרי מס

עמית מהלל רואה חשבון מעניק שירות החזרי מס לשכירים עד 6 שנים אחורה.

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

החזרי מס

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירות החזרי מס.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

החזרי מס

ליווי אישי בתהליך החזרי מס וייצוג מול רשויות המס.

בדיקה ללא עלות

ביצוע בדיקה ללא עלות

החזר מס הכנסה לשכירים

החזר מס הכנסה לשכירים עד 6 שנים אחורה.

שירותי המשרד

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים מורשים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

אודות המשרד

עמית מהלל רואה חשבון מתמחה במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

כל לקוח הוא ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

לקוחות ממליצים

איתן א. מעצבנצרת עילית
קרא עוד
"הוא תותח, מקצועי, עומד בזמנים ונותן יחס אישי."
סנדרה ב. מתווכתתל אביב
קרא עוד
"ממליצה עליו מאוד. בן אדם מדהים. הוא נותן שירות מעל ומעבר בתור רואה חשבון. רק דברים טובים."
אורן י. צמיגיםקריית גת
קרא עוד
"הוא תותח, עושה עבודה טובה ומקצועי. הוא עונה לי במידי. מחירים ממש הוגנים לפי מה שבדקתי בשוק."
הקודם
הבא

החזרי מס – כל המידע

החזרי מסר הפכו לאחד הנושאים הנפוצים ביותר שעלו לאחרונה על סדר היום של אנשים רבים, אשר מגלים להפתעתם כי הם זכאים להחזר מס משמעותי. מכוח החוק, כל שכיר במדינת ישראל מחויב לשלם מס, בהתאם להכנסה השוטפת שלו. אך כאשר מתברר בתום שנת המס, כי אותו השכיר שילם מס גבוה יותר ממה שהוא אמור היה לשלם, מגיע לו החזר מס מהמדינה. על מנת לקבל את ההחזר המיוחל, יש צורך לגשת לפקיד השומה של מס הכנסה ולבקש את ההחזר לגבי שנת המס הקודמת. הסיבות להחזר המיוחל הינן רבות ומגוונות, ויכולות לנבוע ממגוון רחב של נושאים וזיכויים שונים.

החזרי מס - מהן הסיבות הנפוצות ביותר?

כאמור, יכולות להיות סיבות רבות ומגוונות להחזרי המס השונים, אך הבולטת ביותר היא קבלת נקודות זיכוי במס הכנסה. שכירים מסוימים זכאים לקבל נקודות זיכוי מתוקף אחד הקריטריונים הקבועים בחוק, וכתוצאה מכך לשלם מס מופחת. למשל, הורה חד הורי, חייל משוחרר או תושב ביישוב ספר – כל אלו זכאים לנקודות זיכוי במס הכנסה. סיבה נוספת לקבלת החזר מס היא תקופה מסוימת בשנה שבה העובד היה מובטל, ולכן שכרו בפועל היה נמוך משכרו הממוצע והמס שנגבה ממנו היה גבוה מידי.

כמו כן, עובדים ששהו בחו"ל במסגרת עבודתם, או עסקו בשוק ההון זכאים לא פעם להחזר מס. פעמים רבות המעביד אינו מודע להטבות המס שמגיעות לעובד, ועקב כך הוא גובה ממנו שיעור מס גבוה יותר. או לחילופין, מצב בו העובד עצמו אינו מודע להטבות המס מגיעות לו עקב נקודות הזיכוי השונות, ולכן אינו מעדכן את מס הכנסה בשינויים השונים בחייו.

לסיכום, לכל שכיר מומלץ לגשת לרואה חשבון מקצועי ומנוסה על מנת לבצע בדיקה של החזרי מס. עמית מהלל רואה חשבון העוסק בתחום מזה שנים, מציע את שירותיו בתחום ומאפשר לכל שכיר לקבל חזרה את הכסף המגיע לו. אופציה נוספת, היא לגשת באופן עצמאי לפקיד השומה ולהגיש לו את הבקשה להחזר מס. יש צורך לצרף את כל טפסי 106 הרלוונטיים לאותה שנת המס ואישורים מביטוח לאומי לגבי אבטלה, דמי לידה וכדומה.

לקבלת שירותי ראיית חשבון ניתן ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון בטלפון: 052-6255734 או בטופס יצירת קשר או באמצעות וואטסאפ.

דילוג לתוכן