פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת תיק עוסק מורשה / פתיחת תיק עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון: פתיחת תיק עוסק מורשה, פתיחת תיק עוסק פטור ופתיחת חברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת תיק עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה – טיפים לעבודה נכונה

כל מי שמתכוון להתעסק עם הנהלת חשבונות לעוסק מורשה, חייב להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מקצועי ומנוסה. אומנם נראה כי לא מדובר במדע טילים, אך מי שלא מכיר את כל דקויות החוק, עלול לשגות ולמלא את הטפסים השונים בצורה מוטעית. חשוב לזכור כי טעות כלשהי בהתנהלות עם מס הכנסה או משרדי המע"מ, עלולים לעלות לכם ביוקר. ולכן חשוב תמיד להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מקצועי ואיכותי שמכיר את כל דקויות החוק ויודע כיצד להתנהל מול רשויות המס. קודם כל, חשוב להבין כי אפילו פתיחת תיק עוסק מורשה, היא עסק לא פשוט הדורש לא מעט התרוצצויות בין המשרדים השונים. ולכן חשוב כבר מההתחלה להיעזר ברואה חשבון מקצועי שיסייע וילווה אתכם לאורך כל הדרך.

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה – כיצד לעשות זאת נכון?

קודם כל, חשוב לזכור כי הנהלת חשבונות דורשת עבודה מדויקת ומסודרת לאורך כל הדרך. מי שלא יעבוד בצורה מאורגנת, עלול למצוא את עצמו במבוך אין סופי של ניירת ומספרים שאינם מסתדרים יחדיו בסוף השנה. לכן חשוב לאורך כל הדרך לעקוב אחר הכנסות והוצאות העסק, ובמקרה הצורך לפנות לרואה חשבון כדי לקבל ממנו את התשובות והעצות הטובות ביותר. בגדול, חייבים לזכור כי כל הוצאה הקשורה לעסק היא הוצאה מוכרת לצורכי מס. לכן חשוב לשמור את הקבלות עבור כל הוצאה כזאת, במטרה להזדכות עליה בסוף השנה. הוצאות מסוג זה יכללו הוצאות דלק, הוצאות ביגוד, הוצאות משרדיות ועוד.

לסיכום, הנהלת חשבונות לעוסק מורשה היא עניין לא מסובך מידי, אך חשוב להקפיד בו על כל הפרטים הקטנים. חשוב לאורך כל הדרך לעבוד בצורה צמודה לרואה חשבון איכותי ומקצועי, על מנת לקבל ממנו את כל הייעוץ וההדרכה הנכונים. רואה חשבון עמית מהלל מתמחה בתחום מזה שנים, וישמח לסייע לכל אחד להתנהל נכון במסגרת העסק שלו. עמית ידאג ליידע את הלקוח לגבי הדרך הנכונה ביותר לפעול בסיטואציות השונות, וכמובן יספק לו ייצוג הולם בכל הקשור בהתנהלות מול רשויות המס השונות. כמובן בכל הקשור לדוח שנתי ולהצהרת הון, עמית ידאג לעבודה המקצועית והאיכותית ביותר.