פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

הנהלת חשבונות לעוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

הנהלת חשבונות לעוסק פטור

הנהלת חשבונות לעוסק פטור היא לא משימה קשה במיוחד, אך חשוב לבצע אותה על הצד הטוב ביותר. מי שלא יטרח להקפיד על הפרטים הקטנים, עלול להסתבך עם מס הכנסה. ולכן חשוב תמיד לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת, להתייעץ עם רואה חשבון מנוסה ומקצועי ולמלא את הדוח השנתי בזמן. אומנם לא מדובר בעבודה המסובכת שצפויה לכל מי שמוגדר כעוסק מורשה, אך עדיין חשוב לזכור לרשום קבלה עבור כל הכנסה שמתקבלת. אחת לתקופה חשוב לסכם את סכום הרווחים שהתקבלו, על מנת לעקוב אחר הכנסות העסק ולהיות כל הזמן עם היד על הדופק. מי שמזניח את העניין ונזכר בכך רק בסוף השנה, עלול להיתקל בבעיות שונות שיכלו להיפתר ללא בעיה מיוחדת בתחילת הדרך.

הנהלת חשבונות לעוסק פטור – טיפים לעבודה מסודרת ומאורגנת

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של תוכנות אינטרנטיות שונות אשר מאפשרות לכל אחד לעקוב אחר מצב העסק בזמן אמת. אין צורך בידע קודם בהנהלת חשבונות על מנת לעבוד עם התוכנות האלו, היות ומדובר על תוכנות פשוטות ואינטואיטיביות שלא דורשות שום הכנה מוקדמת. בצורה כזו כל אחד יכול להוציא קבלות און ליין ולשלוח אותן למייל של הלקוח בזמן אמת. מעבר לשמירה על כדור הארץ, מדובר בהזדמנות מצוינת לעבוד בצורה מסודרת ומאורגנת ולהיות עם היד על הדופק. בסוף השנה חשוב לפנות לרואה חשבון איכותי ומקצועי, על מנת לוודא כי הכול טופל כהלכה ואין בעיות בהתנהלות שלכם. רואה החשבון יוציא עבורכם את הדוח השנתי, וידאג להתנהל עבורכם מול רשויות המס.

לסיכום, הנהלת חשבונות לעוסק פטור היא בסך הכול עסק פשוט, שאינו דורש יותר מידי התעסקות מיותרת. חשוב לעבוד בצורה מסודרת, להוציא קבלה עבור כל הכנסה שמתקבלת ולעקוב אחרי הספרים. מומלץ לשמור על קבלות על ההוצאות השונות של העסק, על מנת לצרף אותן לדוח השנתי. רואה חשבון עמית מהלל הינו רואה חשבון מנוסה ומקצועי, המתעסק בתחום מזה שנים. עמית יוכל לייעץ ולהדריך כל עוסק פטור, על מנת לסייע לו להתנהל מול רשויות המס ולעבוד בצורה מקצועית ומסודרת.