ייעוץ עסקי לעוסק פטור

עמית מהלל רואה חשבון - פתיחת תיקים, הנהלת חשבונות, והחזרי מס.

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

ייעוץ עסקי לעוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

ייעוץ עסקי לעוסק פטור – איך להתחיל?

היום כל התחום של ייעוץ עסקי לעוסק פטור הפך לתחום פופולארי ביותר. יותר ויותר עוסקים פטורים מתחילים להיחשף אל התחום ולהבין את היתרונות הרבים שהוא טומן בחובו. בעבר ייעוץ עסקי היה חלק מעולמן של חברות ועסקים גדולים ומצליחים, אך היום גם עוסקים פטורים מתחילים להבין את החשיבות העצומה שלו. כל מי שמעוניין להגדיל את מעגל הלקוחות שלו, לעבוד בצורה יעילה יותר ובעיקר להעלות את הרווחיות של העסק, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי. היועץ העסקי מכיר את התחום ויודע כיצד להתנהל נכון מול הגורמים השונים בתחום. אומנם כל אחד מוזמן לנסות לעבוד בצורה עצמאית, אך מי שמעוניין לקבל את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ עסקי שמתמחה בתחום של העוסקים הפטורים.

ייעוץ עסקי לעוסק פטור

ייעוץ עסקי לעוסק פטור – למה זה חשוב?

קודם כל, חייבים להבין למה ייעוץ עסקי לעוסק פטור הוא מצרך יקר וחשוב עבור כל אחד שרוצה לקדם את העסק שלו. לא כל אחד בטוח שהרעיון שלו מספיק טוב ומספיק רווחי, היועץ העסקי יעזור לכם להבין את הנקודה הזאת ולבדוק האם קיימת לכך דרישה מהותית בשוק. כמו כן, היועץ העסקי יכול לעזור לתמחר את המוצר או השירות ולסייע בכל מה שקשור לפן העסקי של העסק. כאשר היועץ העסקי הוא גם רואה חשבון, הוא יכול לסייע רבות גם בפן המנהלתי של העסק. הוא יוכל לפתוח עבורכם את התיק מול רשויות המס, לסייע בכל הקשור לשיקולי אבטלה או שילוב של העסק מול עבודה כשכירים.

לסיכום, ייעוץ עסקי לעוסק פטור חייב להתבצע אך ורק על ידי איש מקצוע המתמחה בתחום. רואה חשבון עמית מהלל עוסק בתחום מזה שנים, ונחשב לאחד האישים המובילים ביותר בתחומו. מעבר לסיוע שעמית מסוגל להעניק ללקוחותיו בכל הקשור להתנהלות התקינה של הנהלת החשבון של העסק, הוא מציע ללקוחותיו פן נוסף. באמצעות ייעוץ עסקי איכותי ומקצועי, כל עוסק פטור מסוגל להרחיב את העסק ולהגדיל בצורה משמעותית את ההכנסה החודשית שלו. חשוב כמובן לעבוד נכון ובצורה מקצועית, ולצורך כך כדאי להיעזר במומחה בתחום.

לקבלת שירותי ראיית חשבון ניתן ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון בטלפון: 052-6255734 או בטופס יצירת קשר או באמצעות וואטסאפ.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

דילוג לתוכן