לפתוח עוסק פטור

עמית מהלל רואה חשבון - פתיחת תיקים, הנהלת חשבונות, והחזרי מס.

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

לפתוח עוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

לפתוח עוסק פטור

מי רוצה לפתוח עוסק פטור?

אנשים רבים החליטו לשפר את רמת החיים שלהם על ידי הפיכת המקצוע שלהם לעסק עצמאי, או שהם פשוט רוצים למצוא הכנסה נוספת לעבודתם כשכירים. כעת, כל מה שנותר לעשות הוא להחליט כיצד להירשם כעצמאים ובאיזה מעמד, ולצאת לדרך עם רישום כחוק ברשויות המס והתחלת העבודה כעצמאים. בדרך כלל, לשם ההתחלה ובגלל מיעוט הכנסות צפוי, עדיף לפתוח עוסק פטור עד שיגדיל את ההכנסות שלו או שיישאר במעמד זה. עצמאי במעמד עוסק פטור הוא עצמאי שיודע שהוא עוסק במקצוע שאינו מחויב על פי חוק להירשם רק כעוסק מורשה, משום שבעלי מקצועות חופשיים ומקצועות מרשימה מסוימת אינם מורשים להיות עוסק פטור שאינו גובה מע"מ.

מהו עוסק פטור?

כל עצמאי שרוצה לבצע פתיחת עוסק פטור נרשם ככזה בשלוש רשויות – מס הכנסה, מס ערך מוסף וביטוח לאומי. עצמאי שהוא עסוק פטור משלם מס הכנסה וביטוח לאומי אולם אינו גובה מלקוחותיו מע"מ ואינו משלם אותו. במקום להוציא ללקוחותיו חשבוניות מס הוא מוציא קבלות ואת דוח ההכנסות שלו הוא מגיש בכל שנה לרשות מה הכנסה, מדווח לרשות מס ערך מוסף על גובה הכנסתו כדי לוודא שלא עבר את רף ההכנסות שמחייב מעבר למעמד עוסק מורשה. את הקבלות הוא מוציא ושולח בזמן ללקוחותיו ועל סמך זה מקבל גם אישור ניהול ספרים כחוק, משום שאילולא כן הוא עובר על החוק ועלול להיחקר ולהיענש.

לפתוח עוסק פטור

לפתוח עוסק פטור זאת רק ההתחלה

במובן מסוים, עוסק פטור מנהל ספרי חשבונות ברף הנמוך ביותר והוא מחויב בדיווח רק פעם בשנה, אבל זה לא אומר שהוא יכול לזלזל בכך ולהתפזר ברישום התקבולים וההוצאות שלו. הוא חייב לאסוף חשבוניות על כל מה שהוציא ושילם לאחרים משום שכך יוכל להוכיח מהו גובה ההכנסות שעליו יקבעו לו את שומת המס. עצמאים שמרגישים שהם אינם יכולים לעמוד בנטל הזה ולהגיש לבד את הדוח השנתי מוזמנים להיעזר בשירותים מקצועיים של רואה חשבון כמו עמית מהלל, או הנהלת חשבונות מקצועית. זה חיוני על מנת לא לאבד את המעקב אחר ההכנסות וההוצאות ולדווח לרשויות בזמן וללא איחורים על גובה ההכנסות שלכם.

לקבלת שירותי ראיית חשבון ניתן ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון בטלפון: 052-6255734 או בטופס יצירת קשר או באמצעות וואטסאפ.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

דילוג לתוכן