עוסק זעיר מס הכנסה

עמית מהלל רואה חשבון - פתיחת תיקים, הנהלת חשבונות, והחזרי מס.

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עוסק זעיר מס הכנסה

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

עוסק זעיר מס הכנסה

מה כולל דוח למס הכנסה עבור עוסק זעיר?

אם אתה פותח עסק קטן ואתה חושב שמכיוון שהוא קטן אינך חייב בדיווח לאף אחד, הרי שאתה טועה. כיום, גם עסק זעיר נחשב ברשויות המס לעסק לכל דבר. אמנם, על פי ההגדרה אינך חייב בתשלומים למע"מ ואינך חייב באותם דיווחים ודוחות באותה התדירות שבה חייב עוסק מורשה, אך עדיין, חלה עליך חובת דיווח שנתית הן למס הכנסה והן למע"מ, על כל מה שרלוונטי למחזור העסקאות, לרווחים והפסדים שלך ועוד בתור עוסק זעיר.

הדוח הרלוונטי של עוסק זעיר מס הכנסה

הדוח הרלוונטי אותו צריך לשלוח מדי שנה עוסק זעיר מס הכנסה, הוא דוח שנתי לעוסק פטור המפרט לא מעט פרטים בנוגע לשנה שחלפה על העוסק הפטור מבחינת כל הוצאותיו והכנסותיו, מחזור עסקאותיו, רווחיו ממקורות שונים, אישורים שונים מביטוח לאומי, הכנסותיו כשכיר ועוד. מלכתחילה, כל עוסק זעיר חייב להחזיק ספר שבו מתועדות כל הכנסותיו והוצאתיו לאורך השנה, בכדי שהוא יוכל להשתמש בתיעוד זה כחלק מהדוח הרלוונטי עבור מס הכנסה.

את הדוח יש להגיש עד ה30 באפריל או ה31 במאי. מכיוון שעוסק זעיר חייב בדיווח שנתי למס הכנסה הכולל לא מעט פרמטרים שונים שיש לדווח עליהם,  הקשורים הן אל העסק עצמו והן אל הכנסותיו והכנסות משפחתו, חשוב מאוד שלא למלא את הדוח באופן עצמאי אלא לתת לאיש מקצוע לעשות זאת עבורך.

עוסק זעיר מס הכנסה

כיצד נשלח דוח של עוסק זעיר מס הכנסה?

אם אתה שואל את עצמך מהי הדרך לשלוח את הדוח, הרי שכיום ניתן לשלוח אות באמצעות דואר, או באמצעות האתר המקוון של מס הכנסה. על אף שלא פעם יבטיחו לכם כי עוסק פטור הוא עסק אשר אין בו יותר מדי התעסקות טכנית עם דוחות, הרי שהעיסוק בזה אפילו פעם בשנה הוא עיסוק אשר גובל בטרדה מהותית לאדם אשר צריך למלא את הדוחות ולדווח את הדיווחים, בייחוד כאשר אין לו את הידע המקצועי בכל הנוגע לדוחות הללו.

עמית מהלל רואה חשבון ישמח לסייע לך בכל מה שקשור לעוסק זעיר אל מול מס הכנסה בצורה המקצועית ביותר. אם אינך רוצה לעסוק בכל הבירוקרטיה הכרוכה ביצירת הדוח הרלוונטי השנתי למס הכנסה ובכל הפרטים הטכניים הקשורים לרשויות המס באופן כללי, כל שעליך לעשות זה ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון.

לקבלת שירותי ראיית חשבון ניתן ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון בטלפון: 052-6255734 או בטופס יצירת קשר או באמצעות וואטסאפ.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

דילוג לתוכן