עוסק מורשה

עמית מהלל רואה חשבון מעניק שירותי ראיית חשבון לעוסק מורשה הכוללים פתיחת תיק, הנהלת חשבונות ודוח שנתי.

התקשרו לתיאום פגישת ייעוץ

או השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

עוסק מורשה

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק מורשה.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

פתיחת עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס.

דוח שנתי לעוסק מורשה

ייצוג והגשת דוח שנתי לעוסק מורשה.

הנהלת חשבונות לעוסק מורשה

שירותי הנהלת חשבונות לעוסק מורשה כולל חשבות שכר.

שירותי המשרד

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים מורשים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

אודות המשרד

עמית מהלל רואה חשבון מתמחה במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

כל לקוח הוא ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

לקוחות ממליצים

איתן א. מעצבנצרת עילית
קרא עוד
"הוא תותח, מקצועי, עומד בזמנים ונותן יחס אישי."
סנדרה ב. מתווכתתל אביב
קרא עוד
"ממליצה עליו מאוד. בן אדם מדהים. הוא נותן שירות מעל ומעבר בתור רואה חשבון. רק דברים טובים."
אורן י. צמיגיםקריית גת
קרא עוד
"הוא תותח, עושה עבודה טובה ומקצועי. הוא עונה לי במידי. מחירים ממש הוגנים לפי מה שבדקתי בשוק."
הקודם
הבא

עוסק מורשה – כל המידע

כל אדם המעוניין להקים עסק עצמאי, יכול לבחור בין עוסק מורשה לבין עוסק פטור, בהתאם לסוג העסק שהוא פותח ומחזור ההכנסות השנתי העתידי של העסק. בכדי לפתוח עוסק מעין זה, עליו לפתוח תיק במע"מ, לקבל מעמד של עסק מורשה ולאחר מכן לפתוח גם תיקים בביטוח לאומי ובמס הכנסה. אם אתם תוהים מה צריך לדעת על עסק מורשה, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

עוסק מורשה- במה מדובר?

כל עצמאי אשר מחזור העסקאות שלו עולה על הסכום הנקבע על ידי רשות המיסים נכון לשנת המס שבו הוא פותח את העסק שלו, יירשם כעסק מורשה. ישנם תחומים שונים שאם האדם עוסק בהם הוא יהיה חייב להירשם כעוסק מורשה גם אם תקרת ההכנסות השנתי שלו לא עולה על הסכום הנקבע על ידי רשות המס. תחומי עיסוק מעין אלה הם: עריכת דין, ראיית חשבון, רפואה ועוד.

עוסק מעין זה חייב על פי החוק לגבות מהלקוחות שלו מע"מ אשר הוא מוסיף למחיר של כל עסקה. מע"מ זה יהיה קרוי: מע"מ עסקאות. כמו כן, הוא יהיה רשאי לקזז מע"מ על הוצאות ששילם. מע"מ זה יהיה קרוי: מע"מ תשומות. עוסק  מורשה צריך לשלם את המע"מ וכן לדווח עליו בכל חודש אם מחזור העסקאות השנתי שלו יעלה על מיליון וחצי או, לדווח בכל חודשיים, אם מחזור העסקאות שלו יהיה נמוך ממיליון וחצי ₪. העוסק מורשה לקזז מע"מ תשומות ממע"מ עסקאות בדיווח שלו למע"מ ולשלם את ההפרש או לדרוש אותו, בהתאם לצורך.

כיצד עוסק מורשה צריך לנהל את ספרי החשבונות שלו?

כל עוסק מורשה צריך לנהל את ספרי החשבונות והנהלת החשבונות שלו בהתאם להוראות ניהול ספרים, בהתאם לחוק החל עליו. לאחר פתיחת עוסק מורשה מקבלים תעודה של עוסק מורשה שחשוב מאוד לשמור וכן, מקבלים ממס הכנסה אישורים שונים לרבות אישור על ניכוי מס במקור וכן אישור על ניהול ספרים שיש למסור ללקוחות המעוניינים לעבוד עם העסק ומבקשים לראות את האישורים המדוברים.

בכדי לנהל ספרי חשבונות בהתאם לחוק בצורה הטובה ביותר ובכדי להגיש את הדיווחים השוטפים לרשויות המס בצורה מדויקת, חשוב מאוד שכל עסק מורשה יבחר מראש ברואה חשבון מקצועי ומנוסה, אשר ינהל עבורו את הספרים, יפיק עבורו דוחות רלוונטיים ומאזנים רלוונטיים ויסייע לעסק שלו להתנהל בצורה חכמה וחוקית מבחינת כלל החשבונות שלו, מבחינת מיסים ועוד.

לקבלת שירותי ראיית חשבון ניתן ליצור קשר עם עמית מהלל רואה חשבון בטלפון: 052-6255734 או בטופס יצירת קשר או באמצעות וואטסאפ.

דילוג לתוכן