פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

פתיחת עוסק מורשה בתל אביב

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת עוסק מורשה בתל אביב

אנשים רבים חושבים על יום על מיזם חדש. רוב האנשים, כמעט כולם, מוותרים על הרעיונות שלהם עקב אי אמון, אך אלה שהחליטו לקחת את הרעיון שלהם צעד קדימה, היש בפניהם עוד דרך ארוכה. אנשים אלו הופכים להיות עצמאיים מהרגע שהם החליטו על רעיון שהם רוצים לפתח. אומנם חלק מהם עדיין עובדים, אך השאלה העיקרית שלהם היא, מה השלב הבא? ישנם עסקים אשר דורשים להיות סוג עצמאי מסוים, הרי לא כל אדם יכול להיות עצמאי מסוג אחד, ישנם שלושה סוגים עיקריים, אך אנו נדבר על שניים. אך במאמר זה ריכזנו את תהליך פתיחת עוסק מורשה, ונענה על השאלה פתיחת עוסק מורשה בתל אביב.

סיבות לעוסק מורשה

כמו שהזכרנו לעיל, אנו נדבר על שני סוגי עצמאיים בלבד ובעיקר על העוסק המורשה. ההבדלים ביניהם הם פשוטים:

  • עוסק מורשה – העוסק המורשה מכניס כסף רב יותר מאשר העוסק הפטור, ולן עליו לשלם לרשויות המס יותר. חלק מהכסף יש אפשרות להחזיר, כמו למשל מע"מ. המחיר שהעוסק גובה מהאנשים שקונים ממנו מוצרים הוא לפני מע"מ אך כל מע"מ שהם משלמים, הוא מגיע בסופו של דבר לעסק.
  • עוסק פטור – העוסק הפטור אינו משלם מע"מ, ולכן גם לא יכול לגבות מע"מ מלקוחותיו. פטור זה ניתן מכיוון שהרווח השנתי שהעוסק מקבל הוא נמוך מהממוצע, ועל מנת שהעסק יוכל להתקדם ולהתפתח, נותנת המדינה את הפטור הזה לעסקים שבדרך כלל הם עסקים חדשים ומתפתחים. ישנה אפשרות בהמשך לעבור מן העוסק המורשה לעוסק פטור.

פתיחת עוסק מורשה בתל אביב

ישנו תהליך המתחיל מול משרדי המע"מ, ונגמר אצל מס הכנסה וביטוח לאומי. התהליך הוא תהליך בירוקרטי, שהמומלץ ביותר הוא לסדר אותו מול רואה חשבון שמתעסק ומבין בבירוקרטיה זו. רואה חשבון עמית מהלל נחשב מהטובים בתחום פתיחת תיקי העצמאיים.
לאחר התהליך הבירוקרטי שמסתיים מול המע"מ, השלב האחרון הוא לפתוח תיק של עוסק עצמאי במס הכנסה, ומבוטח בביטוח לאומי. מרגע זה, אחת לחודש או חודשיים צריך לשלוח דוח למע"מ, ואחת לשנה צריך להגיד דוח למס הכנסה.