פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

פתיחת עוסק מורשה

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת עוסק מורשה

פתיחת תיק עוסק מורשה נעשית כאשר עוסק פטור צומח וגודל מעל מחזור הכנסות מסוים או כאשר בעל מקצוע חופשי (מקצועות מסוימים בלבד) פותח עסק עצמאי והוא מחויב בפתיחת עוסק מורשה. תחילת פתיחת התיק תתבצע במשרד מע"מ הקרובים ביותר למקום הפעילות של העסק. במשרדי מע"מ יש לפתוח תיק עוסק על ידי מילוי טופס פתיחת עוסק מורשה + צילום ת.ז + אישור ניהול חשבון מהבנק + תעודת מקצוע + טופס שכירות המקום בו יופעל העסק. לאחר מכן יש לבצע את הרישום במשרדי מס הכנסה ובביטוח לאומי. עוסק מורשה מחויב בדיווח דו חודשי למע"מ אודות הכנסות והוצאות וכן תשלומי מע"מ שוטפים לאחר הגשת כל דו"ח.

איך ניתן לפתוח עוסק מורשה

עוסק מורשה הוא שלב של עסק מתקדם יותר מעוסק פטור. במונחים הגדרתיים מדובר בעסק שמחזור ההכנסות שלו הוא מעל 100 אלף שח בשנה וכי נפתח תיק עוסק מורשה במשרדי מע"מ ומס הכנסה. ראשית ניגשים למשרדי מע"מ ופותחים התיק ומגישים: תצלום ת.ז, מילוי טופס פתיחת תיק, תדפיס חשבון בנק וכו'. לאחר מכן יש לגשת עם טופס העוסק מורשה שלכם למס הכנסה (בדרך כלל יהיו סמוכים) ושם לפתוח את התיק גם כן. לבסוף יש לעדכן פתיחת העסק במוסד לביטוח לאומי וזה הכול. ניתן לומר מזל טוב על עסקכם החדש.

האם יכול להיות לך ייצוג בתהליך פתיחת תיק עוסק מורשה

על פי חוק, הן כדי לפתוח את התיק במס הכנסה עבור עוסק פטור או מורשה והן עבור כל דבר אשר אתה נדרש אל מול מס הכנסה כגון: דיווח על עובדים בעסק, מילוי ושליחת דוח שנתי הרלוונטי לעוסק מורשה, דיווח על סגירת העסק ועוד, תוכל להיות מיוצג על ידי רואה חשבון. הדבר איננו בגדר חובה, אך הוא בהחלט מומלץ. עמית מהלל רואה חשבון הוא רואה החשבון המקצועי, האיכותי והטוב ביותר עבור ייצוג העסק שלך אל מול מס הכנסה ואל מול כל גוף אחר בתהליך זה.