פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

פתיחת עוסק פטור

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת עוסק פטור – כל מה שחשוב לכם לדעת

היום בעולם המודרני יותר ויותר אנשים מתחילים להרגיש כי הם מבלים יותר מידי שעות בעבודה ומעט מידי זמן בבית עם המשפחה. למעשה, לא מעט אנשים מבלים את מרבית זמנם הפנוי בעבודה, בתוספת כשעתיים של נסיעה בפקקים כדי להגיע אליה ולחזור ממנה. במצב העניינים הנוכחי, לא מעט שכירים מרגישים כמו עבדים מודרניים אשר מחליפים את רוב הזמן הפנוי שלהם בתמורה לרכב, דירה ויומיים חופשיים בשבוע. לכן אין זה מפליא כי אנשים רבים בוחרים לפתוח עסק עצמאי ולהפוך לאדון של עצמם. פתיחת עוסק פטור היא עניין בירוקרטי, אשר ניתן לבצע בצורה עצמאית או להיעזר בשירותיו של רואה חשבון מקצועי ומיומן. בכל מקרה, לאחר פתיחת התיק, ניתן להתחיל להריץ את העסק ולהתחיל להרוויח כסף בתור עובד עצמאי.

מה חשוב לדעת בטרם פתיחת עוסק פטור?

קודם כל, חשוב להבין כי גם לעצמאיים יש לא מעט לחץ וסטרס בעבודה. לעומת העובד השכיר אשר מסיים את יום העבודה שלו ב – 17:00 או ב18:00, ולאחר מכן ממשיך הביתה ללא שום דאגה על הראש, הדבר שונה עבור עצמאיים. עצמאי לעולם אינו מפסיק לעבוד, הוא חושב על העסק כשהוא קם בבוקר ודבר אחרון לפני שהוא נרדם בלילה. ההכנסות של העסק, צורת השיווק שלו וכמות הלקוחות – כל אלו הינם נושאים אשר נמצאים כל היום בתודעה שלכם. המשכורת אינה קבועה, השעות אומנם גמישות אבל לא תמיד נוחות ובמקום בוס אחד, יש לכם פתאום מלא בוסים – הלקוחות שלכם. כך שחשוב להבין את כל הנושאים האלו, בטרם מחליטים לבצע פתיחת עוסק פטור. אך מצד שני, מי שמחליט לבצע את הצעד המלחיץ הזה, ללא ספק יוצא ממעגל העבדות המודרנית, ומתחיל את צעדיו הראשונים בעולם העצמאי.

לסיכום, לא לכל אחד מתאים לפתוח עסק עצמאי. מדובר באחריות ובלקיחת יוזמה, אך מי שמצליח להתגבר על הפחד, יכול ליהנות מאורח חיים עצמאי ומאתגר יותר. רואה חשבון עמית מהלל ישמח לייעץ לכם בכל הקשור בנושא פתיחת עוסק פטור, והוא ילווה אתכם לכל אורך התהליך על מנת להבטיח נחיתה רכה יותר.