פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה

כל עצמאי שמתחיל בדרכו החדשה יודע שמעכשיו הוא מנהל לבד את כל החשבונות שלו ומדווח לרשויות במדינה על הכנסותיו. אין חובה לעשות זאת לבד, אגב. אתם יכולים להיעזר גם ברואה חשבון או ביועץ מס שמוסמכים לעשות זאת בשמכם, כמובן. בכל מקרה, עליכם לנהל את הרישום לרשויות. או להניח למיופה הכוח המקצועי שלכם לעשות זאת למענכם, כולל הליכה לרשויות המס בעצמכם, אם בחרתם בהליך פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה לבד. פתיחת תיק במס הכנסה מחויבת כחוק משום שכעת אין לכם מעסיק שמדווח לרשויות בשמכם ומשלם את כל חבות המס שלכם בעצמו. עליכם לדעת בדיוק היכן אתם עומדים כדי לשלם כחוק ולדווח מדי שנה.

פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה כעוסק פטור או מורשה

הפתיחה של התיק כעוסק פטור מותנית ברף הכנסות שלא יעלה בכל שנה על הסכום שמוכרז על ידי רשות מס ההכנסה. בשנת 2017 הסכום היה 97,000 שקלים לשנה. כמו כן, אם אתם מתכוונים לעסוק באחד המקצועות החופשיים לא תוכלו להירשם כעוסק פטור כלל אלא כעוסק מורשה. עוסק פטור לא משלם מע"מ וזהו הפטור היחיד שהוא מקבל. הוא משלם ביטוח לאומי ומס הכנסה כמו כולם, לפי חישוב ההכנסות השנתי שלו, כמובן. יש לגשת למע"מ ולקבל אישור עוסק פטור ואתו לגשת למס הכנסה ולהירשם ולפתוח תיק עוסק פטור. אחר כך גשו לביטוח לאומי, שם יחשבו את המס שעליכם לשלם מדי שנה ויגבו אותו מכם בשקלול שנתי והפרשים בכל שנה, מלבד הוראת קבע בכל חודש.

פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה באמצעות מיופה כוח

כאמור, אם אינכם מרגישים שאתם יכולים לעשות זאת לבד, או שאינכם סומכים על עצמכם שתעשו זאת נכון ותקבלו את כל המידע, אינכם חייבים לעשות זאת כך. יש רואי חשבון ויועצי מס שישמחו לעמוד לרשותכם לצורך פתיחת תיק עצמאי מול מס הכנסה ושאר הרשויות. עמית מהלל, רואה חשבון מנוסה בעבודה עם עצמאים מכל סוג ישמח לעזור לכם בכך ולנהל את המגעים עם הרשויות במשכם, כולל פתיחת התיק כעצמאי.