פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הקודם
הבא

פתיחת תיק עצמאי

עמית מהלל משרד רואה חשבון – מומחה במתן שירותי ראיית חשבון לעוסק פטור, עוסק מורשה וחברה בע״מ.
התקשרו לקבלת ייעוץ מעמית מהלל  משרד רואי חשבון.

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי משרד רו״ח

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל משרד רואה חשבון מומחים במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

עמית מהלל משרד רואי חשבון דואג לכל לקוח באופן אישי וייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת תיק עצמאי למי שמגשים את חלום העסק

כל מי שהחליט לא להיות שכיר עוד, או לפתוח בקריירה של עצמאי לצד עבודתו כשכיר, אמור להודיע לרשויות המס על בחירתו זו להירשם כחוק. לא יכול להיות מצב שבו עצמאי מנהל עסק מבלי להירשם כחוק ועומדות לרשותו כמה אפשרויות. פתיחת תיק עצמאי מחויבת לפי אחד מהבאים: עוסק פטור, עוסק מורשה או חברה.

פתיחת תיק עצמאי במעמד חברה

חברה יכולה להיות גם חברת יחיד או חברה בע"מ, אבל בדרך כלל האפשרות הזאת שמורה למי שמתכוון להרוויח סכומי משמעותיים. מעמד של חברה יכול להקל עליו בתשלום המס שנע היום בגובה 25% ועוד צפוי לרדת. עוד יוכל להפריד לחלוטים את נכסים הפרטיים מנכסי החברה, ולהרים מסך ביניהם. דבר זה מסייע מאוד למי שרוצה לשמור על כספים ורכוש פרטי שלא יעורבו בפעילות החברה. כך שיש לזה יתרון כלכלי מסוים לצד כל ההתנהלות הבירוקרטית שנדרשת מעצמאי שפתח חברה.

פתיחת תיק עצמאי כעוסק פטור

עוסק פטור מרוויח בשנה בין 90,000-ל-100,000 ₪, לפי החלטת רשות המס בכל שנה. הפטור ניתן לעצמאי כזה אך ורק מתשלום מס ערך מוסף. עוסק פטור חייב לפתוח תיק עצמאי גם במס הכנסה, גם בביטוח הלאומי וגם במע"מ. שם ניתן לו הפטור אם הוא עומד בתקנות של עיסוק במקצוע שאינו מחייב רישום כעוסק מורשה ואם צפי ההכנסות שלו אינו גבוה. בסוף השנה, כאשר ידווח לרשויות המס ישוקלל מעמדו מחדש אם יעבור את הסף.

פתיחת תיק עצמאי כעוסק מורשה

עוסק מורשה חייב להיות כל מי שעוסק במקצוע חופשי כמו עורך דין, מהנדס, מקצועות הבידור והטיפול ועוד. עוסק מורשה מחויב לשלם מס ערך מוסף ולגבות אותו מלקוחותיו. לכן הוא מדווח לכל שלוש הרשויות ומשלם לשלושתן, להבדיל מעוסק פטור.

פתיחת תיק עצמאי על ידי רואה חשבון

אין ספק שיש מי שיכול להתמודד עם הנהלת החשבונות שלו כאשר הוא עוסק פטור. אבל גם לו ובעיקר לאחרים, פתיחת התיק וניהול החשבונות נעשה בדרך טובה יותר על ידי רואה חשבון מוסמך ומנוסה, כפי שעמית מהלל מתמחה בתחום זה. כך תוכלו להבטיח דיווח כחוק ובזמן וניצול כל ההטבות שמגיעות לכם כעצמאים.