הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
שקופית קודמת
שקופית הבאה

הגשת דוחות שנתיים

עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי והגשת דוחות חודשיים.

שירותי המשרד

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל רואה חשבון מתמחה במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

כל לקוח הוא ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

דוח שנתי עוסק פטור

הגשת דוח שנתי לעוסק פטור היא אחת החובות שכל מי שמוגדר כעוסק פטור חייב לבצע. אנשים רבים שיצאו לדרך עצמית ומתוקף כך הוגדרו כעוסקים פטורים, שוכחים את החובות החלות עליהם. אך חשוב לזכור לבצע הגשת דוח שנתי בכל שנה, על מנת להימנע ממצבים לא נעימים מול רשויות המס. מומלץ להגיש דוח שנתי לעוסק פטור בעזרתו של רו״ח מקצועי ואיכותי, כדי למנוע מצב של מילוי לא נכון או לא מדויק של הטופס, דבר שעלול לעלות לכם ביוקר בהמשך הדרך. רואה חשבון עמית מהלל עוסק בתחום מזה שנים, ומציע שירותי ייעוץ, הגשת דוח שנתי והנהלת חשבונות במחירים הוגנים ומתאימים לכל כיס.

דוח שנתי עוסק מורשה

הגשת דוח שנתי לעוסק מורשה היא חובה הן למס הכנסה והן למע”מ. זאת כדי לוודא שאכן אין כל חובת תשלום של מיסים כפי שהוגדר בתחילה. העוסק המורשה יבצע הגשת דוח שנתי לעוסק מורשה בכל שנה למשרדי מס ההכנסה שם יפורטו כל ההכנסות שהיו לו בעסק.
בדו”ח השנתי יהיה עליו לפרט מה הם ההכנסות של משק הבית וזה כולל את ההכנסות של בן הזוג ואת הכנסותיהם של הילדים בבית שהם עד גיל 18. רואה חשבון עמית מהלל מציע ליווי אישי, ייעוץ, הגשת דוח שנתי לעוסק מורשה והנהלת חשבונות צרו קשר ותיהנו מעבודה בראש שקט תוך מיצוי כל זכויותיכם.

הגשת דוח שנתי | הגשת דוח שנתי לעוסק פטור | הגשת דוח שנתי לעוסק מורשה | דוח שנתי עוסק פטור | דוח שנתי עוסק מורשה | דוח שנתי לעוסק פטור | דוח שנתי לעוסק מורשה

דילוג לתוכן