פתיחת תיקים
ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ / פתיחת עוסק מורשה / פתיחת עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
רואה חשבון
ליווי אישי ע״י רואה חשבון מוסמך בתהליכי פתיחת תיקים, ייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דוחות חודשיים ושנתיים וייעוץ עסקי.
התקשרו לייעוץ חינם
ליווי עסקים
ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.
התקשרו לייעוץ חינם
הגשת דוחות
הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.
התקשרו לייעוץ חינם
שקופית קודמת
שקופית הבאה

פתיחת תיקים

פתיחת עוסק פטור

ליווי אישי בתהליך פתיחת תיק עוסק פטור וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי וייעוץ עסקי.

פתיחת עוסק מורשה

ליווי אישי בתהליך פתיחת תיק עוסק מורשה וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות, הגשת דו״ח שנתי ודוחות חודשיים.

פתיחת חברה בע״מ

ליווי אישי בתהליך פתיחת חברה בע״מ וייצוג מול רשויות המס, שירותי הנהלת חשבונות וחשבות שכר, הגשת דו״ח שנתי ודוחות חודשיים.

שירותי המשרד

החזרי מס

בדיקת זכאות להחזר מס הכנסה ללא עלות ומיצוי מקסימלי של ההחזר ללקוח.

הנהלת חשבונות

הנהלת חשבונות לרבות חשבות שכר לעוסקים פטורים, עוסקים מורשים וחברות.

הגשת דוחות

הגשת דוחות חודשיים למס הכנסה ומע״מ והגשת דו״ח שנתי לעוסקים וחברות.

ייעוץ עסקי

ייעוץ עסקי לעסקים וחברות הכולל בדיקת כדאיות כלכלית לעסק, בניית תזרים מזומנים ותקציב.

ליווי וייצוג

ליווי וייצוג מול רשויות מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע״מ, לרבות בדיקת חשיפות מס.

עמותות

טיפול במתן ניהול תקין וסעיף 48 לעמותות, שירותי הנהלת חשבונות והגשת דו״ח שנתי.

עמית מהלל רואה חשבון

עמית מהלל רואה חשבון מתמחה במגוון שירותי ראיית חשבון הכוללים ביקורת דוחות כספיים, מיסוי, ייעוץ עסקי, ביקורת פנימית, ליווי פיננסי והנהלת חשבונות בתחום עסקים וחברות.

כל לקוח הוא ייחודי ולכן תהליכי העבודה מובנים ומותאמים לכל לקוח בנפרד, על מנת לספק לו את השירות וערך המוסף הגבוהים ביותר. גישה ייחודית ואישית זו מאפשרת לנו להשיג הבנה מלאה של עסקי הלקוח ומסייעת לנו לעמוד בפני אתגרים מקצועיים ולנווט בהצלחה בעולם העסקי.

המלצות

יצירת קשר

פתיחת עוסק פטור

כאשר אדם רוצה לבצע פעולת פתיחת תיק עצמאי עליו לגשת למשרדי מע”מ הקרובים לבית העסק שלו ושם למלא טופס פתיחת עוסק פטור (אשר נקרא גם פתיחת עוסק זעיר / פתיחת עסק קטן). עליו להצטייד בצילום תעודת זהות או לחילופין לצלם את תעודת הזהות במקום. אם העסק מתנהל מהבית יש לוודא כי הכתובת הרשומה בתעודת הזהות הינה מעודכנת. כאשר העסק אינו מהבית יש להציג את חוזה השכירות של בית העסק. לאחר הרישום מקבלים את התעודה של עוסק פטור ממס. אחר כך יש לגשת אל סניפי מס הכנסה ולמלא שם טופס פתיחת תיק במס הכנסה. את הדיווח לביטוח הלאומי ניתן לעשות באמצעות מילוי טופס מקוון באתר של הביטוח הלאומי.

לעזרה בכל מה שצריך, תוכלו לפנות אל רואה חשבון עמית מהלל לבצע את פעולת פתיחת תיק עוסק פטור (פתיחת תיק עוסק זעיר) עבורכם.

פתיחת עוסק מורשה

פתיחת תיק עצמאי במע”מ היא ההליך הראשון אותו יש לבצע בתהליך. נדרש להחליט כבר בשלב זה ולהצהיר על תקרת ההכנסות הצפויה לו, וזאת על מנת לדעת האם לבצע פתיחת עוסק מורשה או לבקש את פתיחתו של עוסק פטור ממע”מ. ההבדל כאמור נמצא בסכומים, כאשר עוסק פטור נמצא תחת תקרת הכנסות מקסימלית של 99,003 ש״ח (2018). פתיחת עוסק מורשה לעומת זאת אינה מותנית בסכום מקסימלי של רווחים ובהתאם לכך אינו פטור מתשלומי מס ערך מוסף (מע”מ), בגובה 17% מהכנסותיו. בשלב הבא יש לבצע פתיחת תיק במס הכנסה. גם פתיחת תיק זה אינה כרוכה בעלות, ומיועדת לטובת דיווחים עתידיים לצרכי תשלום מס הכנסה וניכויים. פתיחת תיק עוסק מורשה גם מחייבת דיווח שוטף לביטוח לאומי המהווה ע״מ לבצע תשלומים בהתאם השיעור באחוזים הקבוע בחוק.

רואה חשבון עמית מהלל ישמח לבצע עבורכם פתיחת תיק עוסק מורשה במס הכנסה, מע״מ וביטוח לאומי.

פתיחת תיק עצמאי | פתיחת תיק עוסק פטור | פתיחת תיק עוסק מורשה | פתיחת תיק עוסק זעיר | פתיחת תיק במס הכנסה | פתיחת עסק קטן | פתיחת עסק זעיר | פתיחת עוסק פטור מס הכנסה | פתיחת עוסק פטור | פתיחת עוסק מורשה | פתיחת עוסק זעיר לשכיר | פתיחת עוסק זעיר | עוסק זעיר פתיחת תיק

דילוג לתוכן